Save to shopping list
Create a new shopping list

Custom

Customizacja? Co to jest?

Customizacja, czyli nadawanie produktom indywidualnego wymiaru, rodzi się z potrzeby wyróżnienia z tłumu. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko jest dostępne, trendy i mody zyskują na sile. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb, a jeszcze lepiej – możliwość stworzenia przez samych użytkowników “własnych” przedmiotów to ukłon w stronę jednostkowych gustów, którym schlebia lekko “podrasowany” produkt, wciąż wychodzący spod modnego szyldu.Koncerny od lat oferują użytkownikom customizacje swoich produktów, lecz jest ona mało przyjazna. Weźmy przykładowo NikeID. 

Możemy zamówić buty, które będą kolorystycznie różnić się od innych modeli, możemy dodać osobliwe ID na pięcie/języku, możemy wybrać trakcję, możemy sporo… ALE jest to dość droga i męcząca “zabawa” plus jesteśmy stosunkowo ograniczeni, wybieramy spośród możliwych rozwiązań…

My wychodzimy naprzeciwko! Przygotujemy dla Ciebie projekt lub ustalimy to, co najlepiej pasowałoby dla Ciebie! Stań się marką, nie tylko na boisku!

Customizacja przeszła na trochę inny tor, pojawia się rzesza osób zajmująca się tworzeniem dedykowanych projektów butów dla swoich klientów. Ten trend jest coraz częściej zauważany na boiskach ligi NBA – dla zainteresowanych polecam śledzić na FB serię magazynu SLAM – Kicks of the Night, gdzie dostajemy codzienną porcję nietypowych kolorystyk, odświeżonych starych modeli i…customów.W tej ostatniej dziedzinie prym wiedzie gwiazda Minnesota Timberwolves Karl Anthony Towns.

To właśnie jego uznaję za pioniera customów. KAT bardzo często pokazuje się na boisku w butach nawiązujących do jakiegoś wydarzenia lub po prostu przedstawia się swoim fanom.

Zobacz więcej w przygotowanym przez nas artykule o customizacji: http://www.enbiej.pl/2018/03/05/o-customizacji-slow-kilka-czyli-basketo-pl-nike-kd-trey-v-x-alan-czujkowski/

 

Buty

Plecaki

Odzież

Gotowe customy

Nasze realizacje

faq

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel