Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torby i plecaki

( ilość produktów: 541 )

Dla sportowców równie ważne, jak posiadanie odpowiedniego stroju jest plecak czy torba sportowa, do której może swój strój i buty do gry zapakować. Torby sportowe to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się dla osób, które aktywnie spędzają wolny czas, profesjonalnie zajmują się sportem, jak i osób lubiących wolny czas spędzać na podróżach. W naszym sklepie znajdziesz worki i torby, plecaki, torby sportowe, saszetki i torby kosmetyczne firm takich jak: VansAdidas, Nike, Air Jordan, Puma, Under Armour, Spalding, New Era.

Rodzaje plecaków:

Plecaki sportowe: możemy spakować do nich sprzęt, odzież oraz obuwie sportowe udając się na trening. Charakteryzują się przestronnością, wiele modeli posiada dedykowane kieszenie chociażby na buty czy piłkę. 

Plecaki szkolne: dedykowane dla naszych najmłodszych klientów. Posiadamy w ofercie plecaki marki Vans, które są najpopularniejszym wyborem wśród dzieci i młodzieży. Plecaki z kieszenią na picie, osobną kieszenią na laptop czy tablet, dodatkowo szeroki wybór kolorów i wzorów. 

Plecaki turystyczne - idealnie sprawdzą się, gdy wyruszamy w mniejszą lub większą podróż. Wykonane z trwałych, najczęściej nieprzemakalnych materiałów. 

Marka
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel