In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

PRACA

Specjalista ds. marketingu e-commerce

Miejsce pracy: Inowrocław

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- Planowanie, prowadzenie i optymalizacja działań marketingowych

- Zarządzanie stronami www

- optymalizacjia sprzedaży w serwisach aukcyjnych i porównywarkach

- Prowadzenie działań SEO, SEM

- obsługa kampani adwords

- Prowadzenie działań z zakresu PR i kreowania wizerunku firmy w mediach

- Analiza efektywności działań

- Realizacja strategii skierowanej na efekty biznesowe

- Tworzenie projektów graficznych

- Realizacje nadruków

WYMAGANIA:

- Chęć do ciągłego uczenie i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Znajomości języka angielskiego
- Znajomość zagadnień związanym z marketingiem e-commerce
- Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
- podstawowa znajomość programów graficznych - corel lub photoshop

Podania prosimy przesyłać na maila praca@basketo.pl

Schließen
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel